Награђени ученици ОШ ,,Јован Поповић'' на конкурсу у оквиру Госпојинских свечаности

И ове, као претходних година, Саборни храм у Крагујевцу (Епархија шумадијска), Град Крагујевац и Школска управа Крагујевац, организоваали су конкурс поводом Госпојинских свечаности, које су проглашене је манифестацијом од посебног значаја за град Крагујевац.

На тему ''Богородице, узданицо наша која дарујеш мир свету'', ученици наше школе су урадили велики број радова у ликовној, литерарној и мултимедијалној категорији, а награђене су четири ученице и то:

Лара Андрејевић 6/1 и Ива Вуковић 7/1 из матичне школе и Анђелија Делетић 6/4 и Емилија Илић 6/4 из издвојеног одељења у Шумарицама.

Свечана додела награда органозована је у Свечанoj сали Епархијског двора  20. септембра 2022. године, а ученице су награђене путовањем у Грчку које ће бити реализовано у септембру наредне године.

Вероучитељица

Оливера Станчић