Државно такмичење у пружању прве помоћи

На државном такмичењу у пружању прве помоћи, одржаном у Београду  16.9.2023. год. у класи ,,Петлића" , Крагујевац је представљала победничка екипа на Oпштинском такмичењу коју чине ученици одељења 4/2 у школској 2022/23. год. у саставу: Димитријевић Вук, Огњановић Николина, Павићевић Софија, Радивојевић Виктор, Смиљанић Јана и Чоловић Мирка. Одлазак на такмичење је реализован у организацији ЦК Крагујевац, а екипа је била у пратњи Смиљковић Василија,ментора и Филиповић Мирјане, одељењског старешине. Такмичењу су присуствовали представници Министарства здравља, Министарства просвете, војске, а такмичари су се вратили богатији за много знања, хуманости, дружења и златним медаљама. За такмичаре је организован културно-уметнички програм и спортске активности.