Актуелно

2. место на Републичком такмичењу из енглеског језика

Честитке!

Лазар Недељковић, 8. разред, 2. место на Републичком такмичењу из енглеског језика.

Лазар Јанић и Новак Стевановић су такође учествовали и одлично урадили тест. 

Поносни смо на њих.

Резултати са Окружног такмичења из Енглеског језика

Окружно такмичење из Енглеског језика одржано је у суботу, 24.3.2018. године. 

Недељковић Лазар - прво место

Јанић Лазар - друго место

Стевановић Новак - друго место

Окружно такмичење у шаху

Окружно такмичење у шаху одржано је у суботу, 17.3.2018. године у нашој школи.

Појединачни успеси наших ученика:

Мићић Лука 4/2 - прво место

Ранковић Драгана 6/2 - друго место

Костадиновић Лазар 6/3 - треће место

У екипном саставу ученици су освојили треће место:

Николић Јелисавета 8/1

Ракић Никола 8/2

Ранковић Драгана 6/2

Мићић Алекса 6/1

Костадиновић Лазар 6/3

Мићић Лука 4/2

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2017/18. ГОДИНИ

 ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:

VIII разред:

место

Име и презиме

разред

бодови

1.

Недељковић Лазар

VIII-2

 38

2.

Јанић Лазар

VIII-2

 37

2.

Стевановић Новак

VIII-2

 35

МАТЕМАТИКА

III разред:

место

Име и презиме

разред

бодови

3.

Пелевић Емилија

III-2

65

3.

Петровић Наталија

III-3

60

Похвала

Дуњић Богдан

III-2

55

IV разред:

место

Име и презиме

разред

бодови

3.

Обрадовић Тијана

IV-3

77

3.

Ђокић Богдан

IV-2

74

похвала

Вучинић Андрија

IV-2

63

похвала

Ковачевић Вељко

IV-2

61

V разред:

место

Име и презиме

разред

бодови

1.

Антонијевић Марија

V-1

93

похвала

Будимир Виктор

V-1

24

пласман

Павловић Мина

V-4

20

VI разред:

место

Име и презиме

разред

бодови

3.

Мићић Алекса

VI-1

40

3.

Јоксимовић Јана

VI-3

40

похвала

Орешчанин Ема

VI-1

30

пласман

Томић Јелисавета

VI-4

20

пласман

Милошевић Сава

VI-4

20

ФИЗИКА:

VI разред:

место

Име и презиме

разред

бодови

2.

Томић Јелисавета

VI-4

79,55

похвала

Јоксимовић Јана

VI-3

50

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  2017/18. ГОДИНЕ

Стони тенис– екипно дечаци:

Општи.

Окружно

Име и презиме

одељење

Предметни наставник

2.

 

Андрић Огњен

VII-3

Љиљана Адамовић

2.

 

Јагличић Никола

VII-1

Љиљана Адамовић

2.

 

Влаховић Војин

VI-4

Љиљана Адамовић

 Стони тениспојединачно дечаци: 

Општи.

Окружно

Име и презиме

одељење

Предметни наставник

2.

-

Јагличић Никола

VII-1

Љиљана Адамовић

 Стони тенис– екипно девојчице:

Општи.

Окружно

Име и презиме

одељење

Предметни наставник

3.

-

Радуловић Миона

VII-3

Љиљана Адамовић

3.

-

Јанићијевић Анђела

VII-3

Љиљана Адамовић

3.

-

Андрић Сара

VI-4

Љиљана Адамовић

 Стони тениспојединачно девојчице: 

Општи.

Окружно

Име и презиме

одељење

Предметни наставник

1.

2.

Радуловић Миона

VII-3

Љиљана Адамовић

Пливање:

Окружно

Републичко

Име и презиме

одељењ

Предметни наставник

1.

1.

Софија Миливојевић-краул

III-2

Магдалена Новаковић

1.

4.

Филип Миливојевић-делфин

V-1

Магдалена Новаковић

2.

-

Матија Благојевић-делфин

IV-2

Магдалена Новаковић

2.

-

Исидора Јелић-прсно

V-2

Магдалена Новаковић

3.

-

Даница Новичић-леђни краул

VI-3

Магдалена Новаковић

2.

-

Сава Тодовић-прсно

VI-3

Магдалена Новаковић

2.

-

Дамјан Јанићијевић-краул

VII-1

Магдалена Новаковић

2.

-

Лазар Недељковић-прсно

VIII-2

Магдалена Новаковић

2.

-

Емилија Радосављевић-делфин

VIII-1

Магдалена Новаковић

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Рукомет – дечаци

Општи.

Окружно

Међуокружно

Име и презиме

разред

1.

2

-

Дамјан Јанићијевић

VII-1

1.

2

-

Милош Стевановић

VIII-1

1.

2

-

Павле Милићевић

VIII-1

1.

2

-

Лазар Милетић

VIII-1

1.

-

-

Михајло Маринковић

VIII-1

1.

2

-

Петар Грујић

VIII -2

1.

2

-

Лазар Вукосављевић

VIII -2

1.

-

-

Милош Рмуш

VIII-1

1.

2

-

Ђорђе Милосављевић

VIII-1

1.

2

-

Радосав Виријевић

VII-1

Рукомет – девојчице

Општи.

Окружно

Међуокружно

Име и презиме

разред

3.

-

-

Аника Ђорђевић

VIII-1

3.

-

-

Марија Божовић

VII-1

3.

-

-

Анастасија Салијоски

VI-3

3.

-

-

Ања Рашковић

VI-2

3.

-

-

Драгана Ранковић

VI-2

3.

-

-

Зорица Ранковић

V-2

3.

-

-

Ивана Ћурчић

VI-1

3.

-

-

Милица Ристић

VI-1

3.

-

-

Миона Ћулибрк

VI-1

3.

-

-

Анђела Манасијевић

VI-2

3.

-

-

Милица Симовић

VI-3

3.

-

 -

Сара Радосављевић

VI-2